Z okazji Andrzejek dnia 30 listopada 2016 r. przedstawiciele Samorządu Szkolnego: Oliwia Wierzbińska, Hubert Przybysz, Maciej Jurczyk, Weronika Murmyło, Konrad Zańko, Gabriela Zgierska, Sebastian Środa, Maciej Siwiński, Oliwia Morzyk, Krzysztof Dzikowski oraz Wolontariusze:  Anna Kargul, Maja Grochowina, Nikola Sielicka, Jakub Krasowski, Michał Bilon, Wiktoria Jeziorska, Urszula Pyrciak, Ewa Guła, Aleksandra Jarzyna, Julia Tyczyńska, Dominika Jenek i Karolina Mencweld przygotowali uczniom Szkoły Podstawowej miłą niespodziankę. Były nią wróżby i zabawy andrzejkowe, które starsi koledzy i koleżanki przeprowadzili w klasach I-VI na trzeciej godzinie lekcyjnej. Poczęstowali również uczniów i pracowników naszej szkoły cukierkami z ukrytymi wewnątrz wróżbami. Wszyscy wesoło i z uśmiechem na twarzy wspominają przyjemną zabawę.

Dodała: Izabela Kiepura

dscn2992 dscn2996 dscn2997 dscn2998 dscn2999 dscn3000 dscn3001 dscn3002 dscn2994