Na przełomie września i października wśród społeczności Szkoły Podstawowej odbyły się wybory Rzecznika Praw Ucznia wśród uczniów. Najpierw po przeprowadzonych zajęciach tematycznych uczniowie klas IV – VIII wybrali swojego klasowego kandydata, następnie odbyło się głosowanie tajne wśród uczniów klas II – VIII. Uczniowie głosowali w sposób anonimowy. Przedstawiciele szkolnego wolontariatu: Nadia Mróz i Gabryś Brewka, przeprowadzili wybory oraz policzyli zebrane głosy.

Wyłonieni kandydaci:

Klasa: IV a – Karol Zgłobicki, IV b – Anna Borkowska, V a – Milena Jurczyk, V b – Kaja Gerszewska, VI a – Alex Jakubauskas, VI b – Wojtek Komar, VII a, – Alicja Pielech, VII b – Kamil Hrebowicz, VIII – Aleks Sikorski.

Po przeprowadzeniu głosowania i skrupulatnym przeliczeniu głosów okazało się,
że Rzecznikiem Praw Ucznia w Szkole Podstawowej została jednogłośnie wybrana Alicja Pielech.

Serdecznie gratulujemy!

Dodała: Katarzyna Mikołajewska