Na przełomie października i listopada wśród społeczności Szkoły Podstawowej odbyły się wybory Rzecznika Praw Ucznia wśród uczniów. Najpierw po przeprowadzonych zajęciach tematycznych uczniowie klas IV – VIII wybrali swojego klasowego kandydata, następnie odbyło się głosowanie tajne wśród uczniów klas II – VIII. Uczniowie głosowali w sposób anonimowy.

Wybory przeprowadziły wolontariuszki: Alicja Przybyłek i Klaudia Sielicka.

Wyłonieni kandydaci :

Szkoła Podstawowa: klasa IV – Miłosz Jaskuła, klasa V a – Aleksandra Adamska, klasa V b – Weronika Białęcka, klasa VI a – Damian Komar, klasa VI b – Patrycja Motylińska, klasa VII a – Jakub Boruta, Marysia Ratajczyk, klasa VII b – Tosia Kapa, klasa VIII – Hubert Kasperowicz..

Po przeprowadzeniu głosowania i skrupulatnym przeliczeniu 172głosów okazało się, że Rzecznikiem Praw Ucznia w Szkole Podstawowej został jednogłośnie wybrany Jakub Boruta. Serdecznie gratulujemy!

Dodała: Katarzyna Kosmalska