W dniu 15.09 2016 r. odbyło się spotkanie Samorządów klasowych szkoły podstawowej ( KL.IV: Gospodarz- Maciej Jurczyk, z-ca –Hubert Przybysz, sekretarz- Oliwia Wierzbińska. KL.V : Gospodarz- Konrad Zańko, z-ca – Adrian Hrebowicz, sekretarz- Weronika Murmyło. KL. V b. Gospodarz- Maciej Siwiński, z-ca – Gabriela Zgierska, sekretarz – Sebastian Środa. KL.VI: Gospodarz – Oliwia Morzyk, z- ca – Jakub Jagiełło, sekretarz – Krzysztof Dzikowski), na którym uczniowie drogą głosowania wyłonili Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej oraz jego zastępcę. Funkcję Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego  na rok szkolny 2016/2017 objęła  Oliwia  Morzyk   z  kl. VI. Zastępcą został  Maciej Siwiński  z kl. V b. Serdecznie gratulujemy! Życzymy owocnej pracy.

Dodała: Izabela Kiepura