W Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny” 2012 wyróżnienie za wysoki wynik (książkę i dyplom) otrzymali: Szkoła Podstawowa: Wojciech Gorączka – uczeń klasy IV b startujący w kategorii Maluch (M2), Katarzyna Pyrek – uczennica klasy V startującą w kategorii Beniamin (B2),Wojciech Kargul – uczeń klasy V startujący w kategorii Beniamin (B2).Gimnazjum: Emilia Sczaniecka – uczennica klasy II a – kategoria Kadet (K2).Uczniowie wyróżnieni stanowią 10% wszystkich uczniów biorących udział w tym konkursie. W rejonie gorzowskim w Kangurze 2012 uczestniczyło ponad 3300 uczniów szkół podstawowych , gimnazjalnych i średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach. Uczniów przygotowała Maria Jęchorek.

Poprzedni artykułKonkurs Mądra Głowa
Następny artykułGwiazda Sportu