Zabawa karnawałowa

Dnia 25 lutego w klasie III b odbyła się zabawa karnawałowa.  Przy dobrej muzyce i poczęstunku przygotowanym przez rodziców bawiliśmy się koncertowo. Tańczyliśmy wspólnie makarenę oraz zumbe. Podczas karnawału odwiedziły nas wolontariuszki szkolnej grupy wolontariatu „Razem Lepiej”, które poprowadziły kilka ciekawych i energicznych zabaw. Wszyscy świetnie się bawili.

Tłusty czwartek

W dniu 24 lutego zgodnie z tradycja obchodziliśmy w klasie III b tłusty czwartek. Z tej okazji zajadaliśmy się pączkami, które są symbolem tego dnia. Poznaliśmy początki tej tradycji oraz kolorowaliśmy smakowicie wyglądające donaty. Cały dzień przebiegł nam wyjątkowo przepysznie!

Robimy roboty

Uczniowie klasy III b wykonywali samodzielnie roboty. Wykorzystali do tego surowce wtórne, więc przyczynili się do ochrony środowiska. Dzieci były bardzo zadowolone z efektów swojej pracy. Prace były bardzo pomysłowe! Nasi młodzi konstruktorzy wykazali się niesamowitą inwencją twórczą! Zabawa była, że hej, a satysfakcja jeszcze większa!

Dodała: Natalia Dudziak