Tegoroczny bal karnawałowy odbył się tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych, dnia 24 stycznia 2020 roku, w czasie trwania trzeciej i czwartej godziny lekcyjnej. Zabawa została przygotowana i przeprowadzona przez przedstawicieli Szkolnej Grupy Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego. Na imprezę zostali zaproszeni wszyscy uczniowie klas I – III SP wraz z wychowawcami. Zabawa karnawałowa wzbudziła u najmłodszych uczniów naszej szkoły bardzo wiele radości i uśmiechów na twarzy. Rodzice zadbali o piękne stroje i przebrania, które umożliwiły wcielenie się uczniów w wiele postaci. Prowadzący animatorzy zachęcali do tańca przy skocznej muzyce. Odbyło się również kilka konkurencji i zabaw grupowych np. taniec z balonami, gra muzyka, taniec z piłką, za które uczniowie otrzymali słodkie upominki. Wybrano również króla i królową balu, najciekawszą maskę oraz strój. Wolontariusze zaangażowani w przygotowanie i przeprowadzenie zabawy karnawałowej: Alicja Przybyłek, Aneta Musiałowska, Nikola Gałka, Oliwia Wierzbińska, Amelia Sałkiewicz, Marcin Mai Van, Marcel Glinka, Klaudia Sielicka, Ewelina Przybysz, Julia Kamieniczna, Karolina Guła, Amelia Kulik, Gabrysia Zgierska. Bal uznajemy za bardzo udany!

Dodała: Katarzyna Kosmalska