Tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się dnia 09 lutego 2018 roku w czasie trwania trzeciej i czwartej godziny lekcyjnej. Zabawa została przygotowana i przeprowadzona przez przedstawicieli Szkolnej Grupy Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego. Na imprezę zostali zaproszeni wszyscy uczniowie klas I – III SP oraz klasa IV b wraz z wychowawcami. Zabawa karnawałowa wzbudziła u najmłodszych uczniów naszej szkoły bardzo wiele radości i uśmiechów na twarzy. Odświętnie udekorowana aula szkolna stworzyła inspirujący do zabawy klimat. Rodzice zadbali o piękne stroje i przebrania, które umożliwiły wcielenie się uczniów w wiele postaci. Prowadzący zabawę animatorzy zachęcali do tańca przy skocznej muzyce. Odbyło się również kilka konkurencji i zabaw grupowych np. taniec z balonami, krzesła, gra muzyka, taniec, za które uczniowie otrzymali drobne upominki rzeczowe. Wybrano również króla i królową balu, nagrodzono najciekawszy i najbardziej kolorowy strój. Na zakończenie balu wszyscy uczestnicy, otrzymali kolorowe pieski z balonów, wykonane wcześniej przez wolontariuszy. Bal uznajemy za udany!

Dodała: Katarzyna Kosmalska