Dnia 18 września 2012 r. wolontariusze ogłosili II edycję konkursu zostańcie „Mistrzami dobrego serca” polegającego na charytatywnej zbiórce plastikowych nakrętek.  Konkurs międzyklasowy w SP trwa do końca I semestru 2012/2013, ale nakrętki zbierać będziemy przez cały rok szkolny. Dnia 27 września 2012 r. sześć worków nakrętek odebrał pan Andrzej Sowiński – koordynator zbiórki. W trzy tygodnie zebraliśmy 80 kilogramów plastikowych nakrętek. Całość zbiórki ponownie przekazana została na zakup urządzenia NF WALKER, który umożliwi samodzielne chodzenie sześcioletniej Lence Tuzińskiej. Dnia 27 listopada 2012 roku pan Andrzej Sowiński odebrał kolejne worki pełne plastikowych nakrętek! W tym miesiącu do potrzebującej pomocy dziewczynki trafiło kolejnych osiem worków, czyli 98 kilogramów nakrętek. W sumie przez trzy miesiące nauki zebraliśmy 178 kilogramów plastikowych nakrętek! Pan Andrzej przekazał nam pomyślne wieści, wszystko wskazuje na to, iż Lenka otrzyma potrzebny jej stabilizator jeszcze przed tegorocznymi świętami! Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę i prosimy o pomoc w kontynuowaniu zbiórki.

Poprzedni artykułOgłoszenie
Następny artykuł„SKO konto dla ucznia”