W poniedziałek 30 listopada 2015 r. na drugiej godzinie lekcyjnej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Hanna Jagielska, Nikola Tryba, Amelia Wasiak, Sebastian Środa, Zuzanna Budych, Maciej Siwiński, Gabriela Zgierska, Tomasz Kowalewski, Oliwia Morzyk, Emilia Kuzajewska, Szymon Cieciura, Martyna Czech, Amelia Bednarczyk oraz Wolontariusze: Anna Kargul, Wiktoria Jeziorska, Sandra Kijewska, Krzysztof Owczarczak, Wojtek Gorączka, Jakub Ekes, Patrycja Budych, Elżbieta Biś, Jadwiga Can i Klaudia Kreczmer przeprowadzili w klasach I-VI Szkoły Podstawowej wróżby andrzejkowe. Wśród których wyróżnić można: Imiona ukryte w sercu, Talizmany, Zawody, Cyfry, Magiczne kostki, Zakręcona butelka, Kolory, Buty. Uczniowie i pracownicy naszej szkoły zostali również poczęstowani przygotowanymi przez nas „okrętami szczęścia” – były to ósemki jabłek, na których zamiast żagli widniały, na wykałaczkach, wróżby. Dobrą zabawę przeplatała zarówno ciekawość jak i emocje dzieci. Przygotowaniem akcji zajęły się panie: Izabela Kiepura-opiekun Samorządu oraz Katarzyna Kosmalska-opiekun Wolontariatu.Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w wesołej zabawie.

Autor: Izabela Kiepura