W piątek 11 stycznia 2019 roku odbył się apel podsumowujący pierwszy semestr, na którym przedstawiono osiągnięcia uczniów klas I-III, IV-VIII oraz III-gimnazjum. Tradycją naszej szkoły jest nagradzanie uczniów z najwyższą średnią ocen i właśnie na tym apelu wyróżnieni zostali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe średnie ocen oraz ogłoszone zostały  wyniki wielu konkursów organizowanych  w naszej szkole. Pani Renata Kaczmarek  dyrektor szkoły i Pan Radosław Sosnowski burmistrz Lubniewic wręczyli wyróżnionym uczniom stypendia oraz przypomnieli o bezpiecznych zabawach podczas ferii zimowych.Stypendia za naukę otrzymali: Julia Piskurewicz, Justyna Kilinkiewicz, Olga Gerber, Hanna Ciesielska, Amelia Wierucka, Maciej Jurczyk, Jakub Boruta, Igor Kononowicz, Maciej Siwiński, Martyna Czech, Szymon Cieciura za naukę i tytuł Finalisty w Konkursie Historycznym „Wielcy Polacy – twórcy niepodległości” i Marcel Kilinkiewicz za tytuł Laureata w Konkursie Historycznym „Wielcy Polacy – twórcy niepodległości”. Najwyższą średnią nauczania osiągnął : Maciej Jurczyk  – 5,67. Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia.

Dodała: Marta Rogowska