W dniach 21-25.01.2019 r. Szkoła Podstawowa w Lubniewicach, Urząd Miejski i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubniewicach zorganizowała zajęcia sportowo – rekreacyjne pod hasłem „Patrzymy trzeźwo na świat”. Celem zajęć było rozwijanie aktywności i sprawności fizycznej, integracja uczniów i kontynuowanie zajęć z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i promocją zdrowego trybu życia. Uczniowie grali w piłkę nożną, w piłkę siatkową, w koszykówkę i w hokeja. Dużą atrakcją cieszyły się rozgrywki w tenisa stołowego oraz bilard. Chętni uczestnicy ferii wyjechali również na basen „Słowianka” w Gorzowie Wlkp. Dziennie w zajęciach uczestniczyło około 60 osób. Po tak aktywnie spędzonym czasie każdy uczestnik został poczęstowany II śniadaniem i ciepłą herbatą zafundowanym przez MGOPS w Lubniewicach. Wszystkim zaangażowanym uczniom dziękujemy za aktywnie spędzone ferie zimowe i zapraszamy za rok!