„Wiosna, cieplejsze wieje wiatr, wiosna…” to początek piosenki, którą śpiewają Skaldowie. Tak, to właśnie ta pora roku przynosi nam słońce, ciepło, kwiaty, śpiew ptaków, radość w sercu jak również Święta Wielkanocne. Dlatego też tymi słowami uczniowie klas drugich, pod opieką swoich wychowawczyń, 13 kwietnia 2022 r. rozpoczęli wielkanocny występ. Każdy uczeń z klasy II a i II b miał okazję wypróbować swoje zdolności artystyczne podczas recytacji, śpiewu czy grania na instrumentach.  Część artystyczna wystawiona była dwukrotnie, najpierw dla uczniów z klas I-V, potem dla uczniów z klas VI-VIII. Za wielkie zaangażowanie i trud artyści nagrodzeni zostali gromkimi brawami.  Dziękujemy uczniom z klasy 8a za oprawę muzyczną, a rodzicom za pomoc w przygotowaniu dekoracji.

Dodała: Izabela Kiepura