Dnia 24 stycznia 2012 roku w auli szkolnej odbył się bal czekoladowo – karnawałowy zorganizowany przez Szkolną Grupę Wolontariatu. Wolontariusze działający pod opieką K. Kosmalskiej zorganizowali w grudniu zbiórkę słodyczy, która podsumowana została w pierwszym tygodniu stycznia. Następnie w czasie trwania spotkań grupy ustalono scenariusz balu na który zaproszeni zostali uczniowie klas I – III SP.  W balu czekoladowo – karnawałowym brało udział 75 uczniów i 17 wolontariuszy. Uczniowie pięknie przebrani i pomalowani brali udział w wielu konkurencjach a wygrani nagrodzeni zostali słodyczami. Uczniowie tańczyli przy muzyce rozrywkowej, częstowani byli słodyczami. Na zakończenie balu wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek w postaci czekolady. Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły naszą akcję!!! Zdjęcia z balu w zakładce Galeria.