W dniu 27 stycznia 2012 r. o godzinie 17.00 w auli Gimnazjum rozpoczęła się dyskoteka karnawałowa dla uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej. Biletem wstępu na zabawę była maska lub przebranie mające na celu uczenie dzieci kultywowania zwyczaju karnawałowego. Podczas wspólnej zabawy, w miłej atmosferze, uczestnicy mięli okazję wykazać się sprytem oraz rozwinąć swoją inwencję muzyczną i ruchową. Jednak większość dzieci budowała zaufanie do innych, pokonywała swoją nieśmiałość, współpracowała w grupie poprzez uczestnictwo w konkursach oraz zabawach takich jak: „ Ludzie do ludzi ”, „ Muzyczna loteryjka ”, „ Taniec z czarodziejską miotłą ”, „ Rysowanie z zamkniętymi oczami ”, „ Szybkie picie oranżady ”, „ Kto ze mną zatańczy ”, „ Jedzenie jabłka bez pomocy rąk ”. Uczestnicy balu serdecznie dziękują starszym kolegom z Gimnazjum, którzy zajęli się oprawą muzyczną oraz pani Izabeli Kiepurze i pani Wiolecie Pietkiewicz za przygotowanie konkursów, słodkie nagrody i spędzony wspólnie miło czas. Szkoda tylko, że to co dobre, szybko się kończy. Dyskotekę zorganizował Samorząd Uczniowski ze Szkoły Podstawowej. Zdjęcia z dyskoteki w zakładce  Galeria.

Izabela Kiepura