W dniach 19 – 21 czerwca 2015 r.  klasa IV szkoły podstawowej pod opieką wychowawczyni Marii Jęchorek i Bernadety Kosieli (mamy ucznia klasy IV Mateusza) uczestniczyła w biwaku zorganizowanym w Łagowie. Przez trzy dni mieszkaliśmy w drewnianych domkach na kempingu ,,Pod Brzozami”. Biwak był pierwszym tak długim pobytem klasy czwartej poza domem i szkołą. Mieliśmy możliwość wspólnego spędzenia wolnego czasu oraz ,,nagadania się” do późnych godzin wieczornych. Pomimo, że pogoda nas nie rozpieszczała – przelotne deszcze i dosyć zimno, nasz wspólny wyjazd bardzo się udał. Zwiedziliśmy dziedziniec Zamku Joannitów i weszliśmy na basztę, skąd mogliśmy podziwiać panoramę Łagowa i jeziora : Łagowskie i Trześniowskie. Pobyt w łagowskim Amfiteatrze był dla niektórych z nas możliwością zaprezentowania umiejętności wokalnych na scenie. W sobotę przed południem odbyliśmy rejs po Jeziorze Łagowskim statkiem turystycznym, a po południu czekał na nas park linowy ze swymi atrakcjami. Większość z nas nigdy nie była w tego typu obiekcie, więc emocji było sporo. Prawdziwym mistrzem okazał się Mateusz Różański, który pokonał wszystkie trzy poziomy, czym wzbudził nasz podziw. Wróciliśmy do Lubniewic bardzo zadowoleni i pełni wrażeń ze wspólnego pobytu.

Poprzedni artykułMatematyka w szkole
Następny artykułZ życia III B