Szanowni Uczniowie i Rodzice!

W związku z niedoskonałościami rozwiązań jakie oferuje nam Librus, jesteśmy zmuszeni posiłkować się platformą Google Classroom. Najważniejszymi zaletami tej platformy są: dostępność i pełna funkcjonalność na systemach Android i IOS, co powoduje, że nauczyciele i uczniowie będą mogli korzystać z pełnej funkcjonalności sytemu na komórkach, tabletach itp. Rozwiązanie to posiada wbudowane edytor tekstu, arkusz, a nawet program do prezentacji, które nie wymagają instalacji a uruchamiają się w oknie przeglądarki.

W ciągu 2-3 dni otrzymacie Państwo LOGINY, JEDNORAZOWE HASŁA oraz INSTRUKCJĘ (instrukcja do logowania w załączniku) do logowania w GOOGLE CLASSROOM. Następnie każdy nauczyciel przedmiotu wyśle do uczniów KOD ZAJĘĆ dzięki któremu  uczniowie będą mogli DOŁĄCZYĆ DO ZAJĘĆ wg planu lekcji .

W ciągu najbliższych dni – do Świąt Wielkanocnych będziemy mogli testować nowe rozwiązanie co ułatwi nam dalszą pracę. W tym czasie uczniowie będą zapoznawani z funkcjami tej platformy.

Z poważaniem Renata Kaczmarek