Przedstawiciele Szkolnej Grupy Wolontariatu wraz z Samorządem Uczniowskim Gimnazjum wzięli aktywny udział w przeprowadzeniu III ogólnopolskiej akcji „Czysty Aniołek”. Celem akcji była pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom i wyposażenie ich w najbardziej podstawowe i niezbędne rzeczy. W ramach akcji w Zespole Szkół została zorganizowania zbiórka środków czystości oraz środków higienicznych (mydełka, szampony, pasty, szczoteczki do zębów, proszki do prania). Wszystkie zebrane produkty dnia 9 czerwca zostały przekazane organizatorom akcji  w czasie podsumowania zbiórki, które odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubniewicach. Organizatorem akcji był Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubniewicach. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za pomoc w zbiórce produktów higienicznych, a w szczególności pani Marcie Rogowskiej za zaangażowanie w prowadzoną akcję Samorządu Uczniowskiego.

Dodała: Katarzyna Kosmalska

Akcja Czysty Aniołek 2 (1) Akcja Czysty Aniołek 2 (2)