Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka , w piątek 28 września 2012r przewodnicząca samorządu szkolnego Szkoły Podstawowej  Katarzyna Owsiak kl. VI wraz z uczennicami Joanną Kędzierską kl. VI , Zuzanną Danko kl. V a oraz koleżankami z klasy IV b: Wiktorią Jeziorską ,Anną Kargul oraz Ewą Gułą w imieniu dziewcząt

z ZSS w Lubniewicach złożyły życzenia i poczęstowały cukierkami wszystkich kolegów ze Szkoły Podstawowej. Przeprowadziły również, wśród koleżanek z klas  IV-VI Szkoły Podstawowej , głosowanie  na najsympatyczniejszego chłopca. Większością głosów zwyciężył Oskar Rachuba z klasy V a , gratulujemy. Jednak  uroczyste ogłoszenie wyniku odbędzie się podczas apelu z  okazji  Dnia Edukacji Narodowej . W imieniu samorządu szkolnego życzymy wszystkim panom wszystkiego najlepszego.

Poprzedni artykułZ życia świetlicy
Następny artykułPierwsze spotkanie