22 lutego 2019 r. odbył się  Szkolny Konkurs Recytatorski. Jury w składzie: Pani Hanna Stecyszyn, Pani Bernadetta Kajdan i Pani Marta Rusakiewicz wyłoniło zwycięzców, którzy reprezentowali naszą szkołę w etapie powiatowym. Zwycięzcami, czyli laureatami konkursu w eliminacjach szkolnych zostali:

– w kategorii klas I – III Marta Kręcichwost i Daria Ludwiczak  z kl. IIa;

– w kategorii klas IV – VI Amelia Wierucka z kl. V a, Aleksandra Bugdalska         i Maria Ratajczyk z kl. VIa;

– w kategorii klas VII – VIII i III gimnazjum Alicja Przybyłek z kl. VII a,  Oliwia Morzyk z kl. VIII, Amelia Bednarczyk i Aleksandra Bamber z kl.IIIG.

W każdej kategorii wiekowej jury przyznało także wyróżnienia. Otrzymali je: Michalina Afranowicz, Maja Kiersztan, Feliks Stankiewicz, Filip Kononowicz, Aleksandra Gatzka, Amelia Lipiecka, Hanna Ciesielska, Tobiasz Jaskuła, Oliwia Wierzbińska, Anna Siwińska i Marcel Glinka.

G R A T U L U J E M Y !!!

Laureaci etapu szkolnego zaprezentowali się w eliminacjach powiatowych Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE, który odbył się  4 marca 2019 roku w Sulęcińskim Ośrodku Kultury.

Nominację do etapu wojewódzkiego otrzymała Oliwia Morzyk, wyróżniono Martę Kręcichwost i Amelię Bednarczyk. Gratulacje!

Wszystkim laureatom, wyróżnionym i biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy, a Oliwii życzymy powodzenia w finale wojewódzkim, który odbędzie się 29 marca 2019 r. w Centrum Kultury w Żaganiu!

Dodała: Agnieszka Jenek