W środę 22 lutego 2019 roku uczniowie klasy ósmej Szkoły Podstawowej w Lubniewicach udali się wraz z Panią Ewą Młyńczyk w ramach lekcji wosu do tutejszego Urzędu Miejskiego. Najważniejszym celem wycieczki było zapoznanie się ze strukturą oraz organizacją pracy urzędu. Tradycyjnie po obiekcie oprowadziła nas Pani Sekretarz Lidia Jagiełło. W bardzo miłej i przyjaznej atmosferze mogliśmy dowiedzieć się,jakie sprawy można załatwić w poszczególnych biurach, poznać urzędników oraz zasiąść na miejscach radnych w sali, w której odbywają się sesje. Bardzo spodobała nam się sala ślubów oraz gabinet Pana Burmistrza Radosława Sosnowskiego, z którym mieliśmy też okazję porozmawiać. Pan Burmistrz chętnie odpowiadał na wszystkie pytania oraz dzielił się  wrażeniami po czterech miesiącach swojego urzędowania.

Dodała: Ewa Młyńczyk