Rok szkolny 2018/2019 z całą pewnością można uznać za bardzo szczęśliwy dla naszych uczniów na różnego rodzaju konkursach. 14 marca 2019 roku odbył się w Sulęcinie X Konkurs Matematyczny o Złoty Abakus Starosty. Miło nam zakomunikować, że okazał się on pasmem sukcesów dla naszych uczniów. W kategorii gimnazjów nasza drużyna ( Szymon Cieciura, Krzysztof Madzia, Marcel Kilinkiewicz ) zdobyła zaszczytne I MIEJSCE ! Indywidualnie – również rewelacyjnie! I miejsce – Szymon Cieciura, II miejsce – Krzysztof Madzia.

Natomiast w kategorii szkół podstawowych nasi uczniowie ( Emilia Kuzajewska, Beata Kamieniczna, Maciej Siwiński ) również stanęli na podium, zdobywając III miejsce. Indywidualnie II miejsce zajął  Maciej Siwiński. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Słowa uznania kierujemy także do nauczycieli matematyki – Pani Marii Jęchorek oraz Pana Bogusława Bobera.

Dodała: Ewa Młyńczyk