Internet banner about learning English language: white outline icons, symbols, signs on blue background. Line art illustration: learners, book, dictionary, speaking, reading, writing, listening skills

W tym roku szkolnym w naszej szkole odbyły się dwa konkursy: English High Flier oraz English Ace.

Ogólnopolska Edycja English High Flier miała miejsce 8 grudnia 2022 roku.

Z naszej szkoły udział wzięło 20 uczniów. Najlepszy wynik osiągnął Mateusz Ciesielski z klasy V B – II miejsce w województwie lubuskim. Kolejne osoby z wysokimi wynikami to: Aleksander Kępka z klasy V B – IV miejsceKamil Hrebowicz z klasy VI B – również IV miejsce, Igor Sanocki, klasa V B- V miejsce oraz Filip Kononowicz, klasa VI b – także V miejsce.

Ogólnopolska Edycja konkursu English Ace odbyła się 7 marca 2023 roku.
W tej edycji udział wzięło 19-stu naszych uczniów – najlepsze miejsca w województwie lubuskim przypadły Igorowi Sanockiemu, z klasy V oraz Filipowi Kononowiczowi z klasy VI B – IV miejsca w województwie lubuskim oraz Wiktorii Pisarewicz z klasy IV A – VI miejsce.

Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Dodała: Mirosława Kościukiewicz