GALERIA

GALERIAW dniach, 23-24 października 2014 r. w świetlicy szkolnej, dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej, odbyły się zajęcia z przedstawicielem Nadleśnictwa Lubniewice. Leśniczy-szkółkarz, pani Katarzyna Wąsiel przeprowadziła pogadankę nt. „Zmian zachodzących jesienią w przyrodzie oraz przygotowania się zwierząt do nadchodzącej zimy”. W dalszej części spotkania uczniowie przystąpili do zajęć plastycznych. Temat wykonywanych prac brzmiał „Liściaki -leśne zwierzaki”. Dzieci puszczały wodzę fantazji wyklejając z różnorodnych liści/pod względem wielkości, kształtu i koloru/ zwierzęta mieszkające w naszych lasach. Pomysłów nie brakowało. Na zakończenie poszczególne klasy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie a każdy uczeń otrzymał zakładkę do książki.

Poprzedni artykułSchöneiche
Następny artykuł„POMÓŻ i TY”