W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klas: I i II a Szkoły Podstawowej sukcesywnie uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez kierownika Biblioteki Publicznej w Lubniewicach, panią Martę Rusakiewicz i wychowawcę świetlicy szkolnej, panią Izabelę Kiepurę. Spotkania miały formę konkursu czytelniczo-plastycznego a ich tematyką były „Mądre bajki z całego świata”. Rozstrzygniecie nastąpiło 13 czerwca 2017r.Najładniejsze prace wykonali: Miłosz Jaskuła kl. I, Kornelia Bryksy kl. I, Aleksandra Gatzka kl. Wyróżniono: Gabrielę Nindonierę z kl. I, Milenę Domańską i Julię Borkowską z kl. II a. Nagrody pocieszenia otrzymali: Antoni Milko, Barbara Broda i Bartosz Kołodenny z kl. I oraz Jakub Kostański z kl. IIa. Gratulujemy!

Dodała: Izabela Kiepura