GALERIA

GALERIAW marcu w szkole odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom”. W konkursie wzięło udział około 50 uczestników. Komisja w składzie Janina Wilczyńska, Dagmara Boruta, Marcin Tyczyński, Norbert Jakiel i Patryk Stroiński wyłonili zwycięzców: Maciej Jagiełło, Jakub Krasowski, Przemysław Rutnicki, Klaudia Kuzajewska, Hubert Capiga i Roksana Kisiel którzy 20 marca, reprezentowali nas  w Eliminacjach Powiatowych. Ogółem w eliminacjach powiatowych udział wzięło 34 uczestników. Konkurs składał się z dwóch etapów : testu pisemnego i ustnego, gdzie w każdej grupie było po 5 uczestników. Do drugiego etapu z naszej gminy Lubniewice dostali się uczniowie: Maciej Jagiełło – I grupa (SP Lubniewice), Roksana Kisiel i Hubert Capiga – II grupa (Gimnazjum). W grupie I – drugie miejsce zajął Maciej Jagiełło, który będzie reprezentował nas w wojewódzkich eliminacjach OTWP, natomiast w grupie II – III i IV miejsce zajęli: Roksana Kisiel i Hubert Capiga. Gratulujemy! Opiekunem na konkursie była pani Janina Wilczyńska.