Pasowanie klas I, Rok szkolny 2015/2016
Dzień 28 października 2015 roku w naszej szkole był bardzo ważnym dniem dla wszystkich   a w szczególności dla pierwszoklasistów. W tym dniu odbyła się podwójna uroczystość: cała społeczność szkolna obchodziła Dzień Patrona a pierwszoklasiści zostali przyjęci do braci uczniowskiej. Oprócz społeczności szkolnej na uroczystość przybył Burmistrz Lubniewic – Tomasz Jaskuła, Przewodnicząca Rady Rodziców – Beata Sanocka oraz liczne grono rodziców. Po zapoznaniu się z postacią patrona i zaprezentowaniu przygotowanej części artystycznej uczniowie złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów. Aktu ślubowania i pasowania dokonała pani Dyrektor Renata Kaczmarek i Burmistrz Lubniewic.Pełnoprawnymi uczniami zostali: Aleksandra Adamska, Hanna Biegowska, Julia Borkowska, Hanna Czech, Fryderyk Hardyk, Jakub Kostański, Aleks Morzyk, Jakub Radulski, Michalina Sielicka, Cezary Trojanowski, Tomasz Wolanin, Hubert Zańko ( klasa I a – wych. Jolanta Bernaś), Borys Bernaś, Weronika Białęcka, Bartosz Grochowina, Nikodem Jagiełło, Justyna Kilinkiewicz, Maja Kucharska, Mateusz Kuzajewski, Daniel Kwaczyński, Anastazja Langas, Amelia Lipiecka, Julia Piskurewicz, Mateusz Przybysz, Emanuel Skorupa, Bartosz Szafirowicz ( klasa I b – wych. Jolanta Kałuska). Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, legitymacje i słowniki ufundowane przez Radę Rodziców. Miłym zaskoczeniem były owocowe prezenty od pana burmistrza oraz pamiątkowe długopisy i niespodzianki od rodziców.