Dnia 22 listopada 2012 roku, grupa losowo wybranych wolontariuszy odwiedziła wraz z opiekunem Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Azorki” w Gorzowie Wlkp. Uczniowie przekazali zebraną żywność i koce pracownikom schroniska, zapoznali się z zasadami adopcji zwierząt, pracą wolontariuszy. W czasie zbiórki zebraliśmy: sucha karma dla psów 18 kg, karma w puszce 2,75 kg, ryż 4 kg, makaron 16 paczek, kasza jęczmienna 12,40 kg oraz 2 koce. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zbiórki, dzięki której mogliśmy pomóc bezdomnym zwierzętom. Wolontariusze zaangażowani w zbiórkę: Emilia Sczaniecka, Adam Wąsiel, Kacper Koper, Weronika Motylińska, Stanisław Syczyk, Paweł Okulicz, Dawid Niekłań, Agnieszka Kmita, Roksana Kisiel, Natalia Marciuk, Zuzanna Urbaniak, Paulina Danko, Alicja Kasperek, Kinga Kleńk, Weronika Kleńk, Laura Chlistun, Dominika Gajek, Cyprian Piskorski, Sylwia Tyliszczak, Daniela Tyliszczak, Adrian Broniek, Kasia Syczyk, Nikola Maslej.