W obecnym roku szkolnym dokonaliśmy rekordu przy zbiórce plastikowych nakrętek.         Od września do piętnastego czerwca zebraliśmy łącznie 954,80 kg nakrętek. Mistrzami dobrego serca została klasa III b, która uzyskała wynik 98,20 kg, wicemistrzami klasa II 92,70 kg. Pozostałe wyniki: klasa IV – 78,40 kg, klasa V – 71,40 kg, klasa VI b – 64,9 kg, klasa I a – 64,5 kg, klasa III a – 64,4 kg, klasa I b – 60,60 kg, klasa VI a – 21,8 kg, wolontariusze i inne osoby – 337,90 kg nakrętek.Całość zbiórki sukcesywnie przekazywana była panu Andrzejowi Sowińskiemu, koordynatorowi zbiórki w Gorzowie Wlkp. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę nakrętek. Akcję zbiórki nakrętek prowadzimy przez cały rok, gdyż w ten bezinteresowny sposób można nieść pomoc innym dzieciom. Koordynatorem akcji jest Katarzyna Kosmalska.