Pokaz magii dla najmłodszych uczniów

0
721

Na przełomie września i października wolontariusze, uczniowie klasy VIII; Marcin Mai Van i Filip Raszka, przygotowali i przeprowadzili pokaz magii i iluzji pod tytułem „Asy z ósmej klasy”. Pokaz zorganizowany został dla wszystkich uczniów klas I – III naszej szkoły. W trakcie pokazu wcieleni w rolę magików uczniowie przedstawili młodszej publiczności triki typu: królik z balona, znikające przedmioty (kulki, chusteczki), łączenie lin w jedną, unoszący się żeton, zmiana nominału banknotu oraz liczne sztuczki karciane. Zaprezentowane przez wolontariuszy umiejętności przeniosły na chwilę dzieci do magicznego świata magii. Pokaz iluzji wymagał od publiczności wiele kreatywności, wyobraźni oraz spowodował wiele śmiechu i zabawy.

Dodała: Katarzyna Kosmalska