Andrzejki

29 listopada 2013 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Karolina Biegowska kl.V a i Mateusz Czarnecki kl. V b z okazji zbliżających się Andrzejek poczęstowali uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej cukierkami z ukrytymi wewnątrz wróżbami. Z tej też okazji po południu w godzinach od 17.30 do 20.30 w auli Gimnazjum odbyła się Dyskoteka Andrzejkowa. Uczniowie klas IV-VI S.P oraz Gimnazjaliści, którzy chcieli miło spędzić piątkowy wieczór mięli okazję poszaleć na parkiecie i skorzystać z wróżb, wśród, których były: Kamienie, Przepowiednie gwiazd, Talizmany, Imię wybran – ki (-ka), Zawody, Kolory i Cechy sympatii. Chętnych do wspólnej i miłej zabawy nie brakowało. Opiekę nad uczniami sprawowali: panie A.Jenek, I.Kiepura, M.Rogowska, H.Kaczmarek oraz pan B.Bober.

Akcja charytatywna

W miesiącu listopadzie 2013 r. w Szkole Podstawowej Samorząd Uczniowski rozprowadzał świąteczne kartki, naklejki, bileciki na prezenty oraz kalendarze biurkowe na 2014 r. namalowane przez osoby z Wydawnictwa AMUN(Artystów Malujących Ustami i Nogami). Poprzez zainteresowanie i zaangażowanie w akcję, ze strony uczniów oraz pracowników szkoły uzbieraliśmy kwotę 380, 35 zł, którą przekazaliśmy na konto Wydawnictwa. Nad przebiegiem akcji czuwała pani I.Kiepura. Za zrozumienie i okazane serce dziękujemy.

Poprzedni artykułSuper klasa
Następny artykułSpotkanie klasowe II a