W jednym z ostatnich tej jesieni, słonecznych i ciepłych dni rodzice z wychowawcą panią Jolantą Kałuską zorganizowali dzieciom z klasy II a spotkanie przy grilu.Niespodzianka była tym większa, że oprócz pieczenia kiełbasek, na dzieci czekały przygotowane łakocie i napoje.  Mamy – Panie, Ewa Rządkowska – Nowicka i Anna Szewczykowska odziane w piękne fartuszki i wymyślne nakrycia głowy opiekowały się dziećmi. Przygotowaniem grila i pieczeniem kiełbasek zajmował się Pan Szewczykowski.Biesiadowaniu nie było końca, choć były również przerwy na krótkie zabawy ruchowe.Zwieńczeniem spotkania było pałaszowanie słodkich jabłek, które z własnego ogrodu przywieźli Państwo Szewczykowscy. Te niezapomniane chwile przy grilu uwiecznione zostały na wspólnych fotografiach.

Poprzedni artykułSamorząd Uczniowski
Następny artykułLodowisko