W czerwcu podsumowano coroczny konkurs na sportowca szkoły 2015. Uczniowie klas V – VI od września 2015 r. konkurowali w 11 konkurencjach. Każda konkurencja była punktowana osobno. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Ewelina Kotuła , II miejsce zajęła Alicja Grzelachowska, III miejsce Beata Kamieniczna.  W kategorii chłopców zwyciężył Damian Przybysz, II miejsce zajął Kacper Kamieniczny, III miejsce Marcel Kilinkiewicz. Konkurs w szkole podstawowej zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele WF – Aldona Mackiewicz i Marcin Tyczyński. W gimnazjum tytuł sportowca szkoły zdobyli: Jakub Grzeszczak i Alicja Jarzyna. Nagrody ufundowane przez  Gminną Komisję  Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubniewicach i  Zespół Szkół Samorządowych w Lubniewicach wręczyła przewodnicząca komisji Pani Iwona Kmita.

DSCN2275DSCN2276 IMG_3226 IMG_3286 IMG_3290 IMG_3226