Galeria

1 kwietnia 2014 r. szóstoklasiści z naszej szkoły, podobnie jak tysiące ich rówieśników w Polsce, przystąpili do pierwszego ważnego egzaminu w ich życiu ( i to nie był prima aprilis ). O godzinie 8.30 przedstawicielki klas szóstych – Julia Tyczyńska i Natalia Boruta w obecności pani dyrektor Renaty Kaczmarek oraz zespołu nadzorującego sprawdzian  sprawdziły nienaruszalność  przesyłki, w której znajdowały się  zapakowane testy. Następnie tuż przed godziną dziewiątą uczniowie zajęli miejsca w auli i po krótkim słowie wstępu, wygłoszonym przez panią dyrektor, głos zabrała przewodniczącą  zespołu nadzorującego sprawdzian, pani Agnieszka Jenek. Przypomnienie procedur i kodowanie testów trwało krótką chwilę i o godzinie 9.10 rozpoczął się sprawdzian, na napisanie którego uczniowie mieli 60 minut. Po upływie wyznaczonego czasu członkinie zespołu nadzorującego sprawdzian, panie Aldona Mackiewicz, Iwona Dominiak i Agnieszka Gajewska z SP Wędrzyn, zakodowały prace uczniów, które zapakowane w „bezpieczną kopertę” zostały odwiezione do Kuratorium Oświaty – TZW w Sulęcinie.  Sprawdzian pozwoli ocenić uczniów pod względem czytania, pisania, rozumowania oraz korzystania z informacji i wykorzystywania wiedzy w praktyce. Wyniki poznamy w czerwcu. Życzymy powodzenia!

Poprzedni artykuł„Kabaretki 2014”
Następny artykułWizerunek w sieci