Dnia 10 czerwca 2016 r. Uczniowie Szkoły Podstawowej uroczyście świętowali Dzień Rodziny. Z tej też okazji o godzinie 10.45 w auli Gimnazjum odbył się apel, na który dzieci zaprosiły swoich rodziców. Uczniowie klas, IV b, V i VI przygotowali przedstawienie „ Kto ważniejszy jest dla dziecka w domu?” oraz wykonali piosenkę pt. „Jesteśmy dziećmi”. Całość zaprezentowali w formie programu pt: wiadomości „TVP INFORMACJE SZKOLNE”. W ramach podziękowania rodzice otrzymali od swoich pociech łódeczki symbolizujące rodzinne okręty szczęścia. W przedstawieniu udział wzięli:Kowalewski- prezenter, E. Kuzajewska, J. Jagiełło, S. Dzikowski, G. Tadysz- dzieci, K. Dzikowski- przewodniczący rozprawy, D. Piskorska, P. Broniek, B. Kamieniczna, O. Tchórz – sędziowie, Z. Kosiela, A. Belczyk, A. Bednarczyk, A. Bamber, M. Janiak, S. Środa, M. Glinka i M. Mai Van- dzieci. Piosenkę wykonali: P. Pyrek- solista, J. Taraszkiewicz, D. Szurko- ziomki, Z. Gatzka, K. Rudzińska- dziewczyny, K. Kamieniczny, A. Mencweld- zarobieni jap – yuppies, O. Morzyk, K. Wróbel- business women, K. Morzyk- przedstawiciel władzy, M. Wiącek- ochroniarz, O. Woźniakowska, D. Przybysz- celebryci oraz Szymon Cieciura- artysta. Dziękujemy serdecznie rodzicom za przybycie na uroczystość a aktorom za pomysłowość i zaangażowanie. Uroczystość zorganizował Samorząd Uczniowski.

Dodała: Izabela Kiepura