W maju dotarły do nas wyniki tegorocznej edycji konkursu Kangur Matematyczny 2016. W konkursie w okręgu Gorzów Wlkp. uczestniczyło ponad 3900 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Nasi uczniowie mogą pochwalić się wysokimi wynikami uzyskanymi w Kangurze. Wyróżnienia i nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy otrzymali: Emilia Kuzajewska, Marcel Kilinkiewicz i Szymon Cieciura w kategorii ,,Beniamin’’ a Maciej Siwiński startujący w kategorii ,,Maluch” uzyskał bardzo dobry wynik i został wraz z opiekunem zaproszony przez regionalnego organizatora konkursu na uroczyste podsumowanie wyników i wręczenie nagród do Gorzowa Wlkp. Nagrodą za osiągnięty wynik był bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Empiku. Wszystkim, którzy brali udział w XXV edycji Kangura gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłorocznym konkursie. Uczniów do Kangura Matematycznego przygotowywała Maria Jęchorek.

Dodała: Maria Jęchorek

DSC01996 DSC01997 DSC01998 DSC01999