31 marca 2016 roku  o godz. 11.00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wlkp. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego. Tego dnia dwaj nasi uczniowie odebrali z rąk Lubuskiego Kuratora Oświaty Pani Ewy Rawy zaświadczenia potwierdzające uzyskanie tytułu laureata oraz nagrody książkowe. Przypominamy – Szymon Cieciura to podwójny laureat z przyrody oraz historii i społeczeństwa, zaś  Marcel Kilinkiewicz po raz drugi został laureatem z historii i społeczeństwa. Tego dnia także panie: Agnieszka Jenek  oraz Jolanta Janiszewska przyjęły od Pani Kurator podziękowania i gratulacje z okazji uzyskania przez ich uczniów tytułu laureata. Wszystkim raz jeszcze gratulujemy!

Dodała: Agnieszka Jenek

DSCN1139DSCN1140