Dnia 26.10.2018 r. w Szkole Podstawowej w Lubniewicach odbyła się Uroczystość Pasowania na uczniów klasy pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Przeszli test, w którym wypili napój i zjedli kanapeczkę przygotowane przez rodziców. Następnie Pani Dyrektor każdego z osobna mianowała na ucznia naszej szkoły. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, upominek i legitymacje szkolną oraz Samorząd Szkolny wręczył uczniom zawieszki odblaskowe. Nie zabrakło też słodkości od zaproszonych gości. Nad całością czuwali wychowawcy klas pierwszych: pani Daria Sidorowicz i Jolanta Kałuska.

Dodała: Daria Sidorowicz