12 lutego 2016r.na drugiej godzinie lekcyjnej, „Poczta walentynkowa” w składzie: Hanna Jagielska, Amelia Wasiak z kl. IV a, Zuzanna Budych, Gabriela Zgierska, Ewelina Przybysz, Sebastian Środa, Maciej Siwiński, Stanisław Dzikowski z kl. IV b oraz Oliwia Morzyk i Emilia Kuzajewska z kl. V, dostarczyła kartki do adresatów. Walentynkowe życzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem, skierowane były nie tylko do uczniów Szkoły Podstawowej ale także do starszych kolegów i koleżanek z Gimnazjum a nawet do pedagogów naszej szkoły. Mamy nadzieję, że, zarówno wykonywanie i otrzymywanie walentynek sprawiło wszystkim wielką przyjemność. Dziękujemy również koleżankom z kl.VI: Amelce Bednarczyk i Martynie Czech za przygotowanie pięknej skrzynki na pocztówki.
Dodała : Izabela Kiepura i Samorząd Uczniowski