W dniach 10 i 11 października 2012 r. leśniczy-szkółkarz pani Katarzyna Wąsiel, korzystając z zaproszenia wychowawcy świetlicy Pani Izabeli Kiepury, po raz kolejny w tym miesiącu odwiedziła dzieci w świetlicy szkolnej. Tym razem wizyta powiązana była z przypadającym na dzień 10.10.2012r. świętem drzewa. W związku z powyższym, uczniowie klas Ia, Ib i II Szkoły Podstawowej przystąpili do konkursu plastycznego pt.: „Drzewo”.

Dzieci, na kartce A3 otrzymały narysowany pień drzewa. Zadaniem każdego z nich było, indywidualne wykonanie korony drzewa i „ubranie” jej w jesienną szatę. Uczniowie chętnie i z dużym zaangażowaniem przystąpili do pracy, której efekty można podziwiać na wystawie w świetlicy szkolnej. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia w postaci: zakładek do książek i smyczy na klucze, osoby wyróżnione dodatkowo: kolorowanki pt.: Dbajmy o las, Mali mieszkańcy lasu oraz kredki. Więcej zdjęć w zakładce Galeria.

Izabela Kiepura