Wizyta Ministra Edukacji Narodowej

0
725

Dnia 3 grudnia 2020 r. , nasza szkołę odwiedzili goście w osobach: Minister Edukacji Narodowej Przemysław Czarnek, Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak, Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa. Podczas spotkania z panią Dyrektor Renata Kaczmarek i Burmistrzem Lubniewic Radosławem Sosnowskim rozmawiano na temat edukacji w dobie pandemii COVID-19. Bardzo cieszy nas fakt, że w ramach Szkolnych Pakietów Multimedialnych, przygotowanych  przy współpracy z Cyfryzacją KPRM i NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – państwowy Instytut Badawczy) oraz w ramach programu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE) otrzymaliśmy 25 tabletów oraz 2 tablice interaktywne , które będą wsparciem dla uczniów i nauczycieli. Dziękujemy za sprzęt, który niewątpliwie poprawi jakość nauki i pracy zdalnej.