Na przełomie października i listopada wśród społeczności Szkoły Podstawowej odbyły się wybory Rzecznika Praw Ucznia wśród uczniów. Najpierw po przeprowadzonych zajęciach tematycznych uczniowie klas IV – VIII wybrali swojego klasowego kandydata, następnie odbyło się głosowanie tajne wśród uczniów klas II – VIII. Uczniowie głosowali w sposób anonimowy.

Wybory przeprowadziły wolontariuszki: Alicja Pielech, Zuzanna Kowalewska, Alicja Zaborska.

Wyłonieni kandydaci:

Klasa: IV a – Wiktoria Pisarewicz, IV b – Oskar Kostański, V a – Alex Jakubauskas, V b – Igor Sanocki, VI a – Jakub Motyliński, VI b – Nadia Mróz, VII – Aleks Sikorski, VIII – Jakub Kostański.

Po przeprowadzeniu głosowania i skrupulatnym przeliczeniu 173 głosów okazało się,          że Rzecznikiem Praw Ucznia w Szkole Podstawowej została jednogłośnie wybrana Nadia Mróz. Serdecznie gratulujemy!

Dodała: Katarzyna Mikołajewska