Dnia 10 października 2013 roku, zostały podliczone przez wolontariuszy głosy po przeprowadzonych przez Katarzynę Kosmalską wyborach na Rzecznika Praw Ucznia wśród uczniów. Procedura wyborów polegała na wybraniu w głosowaniu kandydatów na rzecznika w klasach IV –VI. Kandydatami byli: Mateusz Wiącek – klasa IV, Alicja Wolanin – klasa V a, Łukasz Lorkiewicz – klasa V b, Hubert Beska – klasa VI a,Julia Tyliszczak – klasa VI b. Następnie w wyborach tajnych  na swoich kandydatów głosowali uczniowie z klas II – VI SP, obecni w danym dniu w szkole.  W głosowaniu wzięło udział 130 uczniów. Rzecznikiem Praw Ucznia wśród uczniów został Hubert Beska (VI a), zastępcą Alicja Wolanin (V a). Serdecznie gratulujemy!