W dniu 13.09 2012r/, w świetlicy szkolnej odbyły się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej oraz jego zastępcy. Udział w głosowaniu wzięli uczniowie z kl. IV – VI wytypowani do pracy w Samorządzie Uczniowskim oraz uczniowie wchodzący w skład trójek klasowych . Funkcje na rok szkolny 2012/2013 objęli: Katarzyna   Owsiak Kl. IV PRZEWODNICZĄCY, Urszula  Pyrciak Kl. IV a  ZASTĘPCA. Członkowie:  Ewa Guła kl. IV b, Zuzanna Danko kl. V a, Maciej Jagiełło  kl. V b. Serdecznie gratulujemy ! Życzymy owocnej pracy. Izabela Kiepura.

Dnia 14 września 2012 r. odbyły się wybory do RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM. Obserwatorem podczas głosowania była opiekunka Samorządu pani Marta Rogowska. Przewodniczącą została Alicja Landy z klasy II B, Zastępcą Weronika Kiepura, skarbnikiem Agnieszka Kmita, a sekretarzem  Alicja Borzyszkowska. Cieszy fakt, że na czele SU stanęła uczennica klasy drugiej. Mamy nadzieję, że pod jej rządami szkoła będzie świetnie działać, a może jeszcze lepiej. Nowo wybranej Radzie życzymy dużo siły i wytrwałości w realizacji swoich pomysłów!