3 września 2012 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, na którym oprócz najważniejszych osób, uczniów Zespołu Szkół Samorządowych w Lubniewicach, obecni byli Burmistrz Lubniewic, pan Tomasz Jaskuła, Zastępca Burmistrza, pani Katarzyna Szczepańska, Przewodnicząca Rady Miejskiej, pani Katarzyna Sowa,Dyrekcja oraz całe Grono Pedagogiczne. Tradycyjnie, pierwsze kroki skierowaliśmy na mszę św., następnie udaliśmy się do hali sportowej, gdzie w nowy rok szkolny wprowadzili nas Dyrektor  Zespołu Szkół Samorządowych, pani Renata Kaczmarek oraz Pan Burmistrz, Tomasz Jaskuła. Po części oficjalnej udaliśmy się do klas na spotkania z wychowawcami. Na ten nowy rok szkolny życzymy wszystkim, zarówno uczniom, jak i nauczycielom, powodzenia!Zdjęcia z rozpoczęcia roku w zakładce Galeria.