Szkoła Podstawowa

W dniu 12.09 2013r. w świetlicy szkolnej odbyły się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej oraz jego zastępcy. Udział w głosowaniu wzięli uczniowie z kl. IV – VI wytypowani do pracy w Samorządzie Uczniowskim oraz uczniowie wchodzący w skład trójek klasowych . Funkcje na rok szkolny 2013/2014 objęli: PRZEWODNICZĄCY: Julia Tyczyńska  kl. VI b, ZASTĘPCA:  Alicja Wolanin  kl. V a. Członkowie: Szymon Cieciura kl. IV, Anna Kargul kl. V b, Aleksandra Tomaszewska kl. V a, Piotr Krawiec kl. V a,   Zuzanna Danko VI b. Serdecznie gratulujemy ! Życzymy owocnej pracy.

Gimnazjum

12.09.2013 r. w Gimnazjum im. Włodzimierza Korsaka w Lubniewicach odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Przewodniczącym szkoły została Agnieszka Kmita, zastępcą przewodniczącego Alicja Landy.