W poniedziałek 11.11. 2019 r. roku odbyła się wycieczka do Berlina – Tropical Islands. Organizatorem wyjazdu było Biuro Usług Turystycznych Jacek Czopor, opiekunami były Marta Rogowska, Izabela Kiepura, Iwona Stelmach oraz ratownicy p. Krystian Kosela i p. Łukasz Demko. Wymarzona temperatura  przez 365 dni w roku sprawia, że Wyspa Tropikalna (Tropical -Islands) to idealny cel  podróży! Uczniowie mieli okazję podziwiać las deszczowy, błękitny Południowy Pacyfik, lagunę z Wyspy Bali, której brzeg okalają: piaskowiec, drewno, palmy, groty i typowa małpia skała oraz piaszczyste plaże. W egzotycznych parkach i ogrodach  mogli oglądać wspaniałą roślinność, a w tropikalnej wiosce zobaczyć domki typowe dla Bali, Borneo, Polinezji, Amazonii i Kongo, klimat, który tam panował, zachęcał wszystkich do  kąpieli. Wszystkie te atrakcje powodowały, że wszyscy czuli się jak na prawdziwej tropikalnej wyspie. W wycieczce brało udział czterdziestu sześciu uczniów .  Wyruszyliśmy   o godzinie 8:30 i wróciliśmy o 22:00. Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi i zadowoleni powróciliśmy do domów. To był udany wyjazd i  myślę, że każdy chciałby pojechać tam jeszcze raz.

Dodała Marta Rogowska