Smile

28 września 2013 roku o godzinie 10.00 uczniowie klas V b i VI b wyruszyli na wycieczkę rowerową, zorganizowaną przez wychowawczynie, panie Marię Jęchorek i Agnieszkę Jenek. Naszym celem było aktywne spędzenie pięknej, słonecznej soboty oraz zwiedzenie elektrowni wodnej w Bledzewie. Podróż upłynęła w miłej i radosnej atmosferze. Po dotarciu do celu wyprawy, przywitał nas pracownik elektrowni, który oprowadził zaciekawioną młodzież po zakładzie i opowiedział o swej pracy. Po krótkim odpoczynku, wyruszyliśmy w drogę powrotną. Kiedy zmęczeni dotarliśmy do szkoły (pokonaliśmy 36 kilometrów), odpoczęliśmy przy grillu, zajadając pyszną kiełbaskę upieczoną przez panów Marcina Tyczyńskiego i Krzysztofa Jenka, którzy także sprawowali opiekę podczas wyjazdu – raz jeszcze dziękujemy. Za pomoc dziękujemy też pani Magdalenie Wasiak, która podróżowała z najmłodszą uczestniczką naszej wyprawy, ośmioletnią Amelką. Pogoda nam dopisała, humor też, więc wyjazd zaliczamy do bardzo udanych.

Poprzedni artykułDzień chłopaka
Następny artykułWycieczka rowerowa