Z okazji Dnia Chłopaka 30 października 2013r., podczas trzeciej godziny lekcyjnej w imieniu wszystkich dziewcząt Szkoły Podstawowej, przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Amelka Bednarczyk kl. IV, Alicja Wolanin kl. V a, Aleksandra Tomaszewska kl. V a oraz Anna Kargul kl. V b, Ewa Guła kl. V b  złożyły mężczyznom, zarówno tym „dużym” jak i tym „małym” życzenia. Aby osłodzić, choć troszeczkę ten dzień dziewczęta poczęstowały chłopców cukierkami. Tradycyjnie wśród uczennic z klas I-VI Szkoły Podstawowej przeprowadzono głosowanie na Najsympatyczniejszego Chłopca. Najwięcej głosów otrzymał Hubert Przybysz z klasy I.Gratulujemy!!! Wręczenie orderu uśmiechu i słodkiego upominku nastąpi podczas uroczystego apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dziękujemy pani Agnieszce Jenek za okazaną pomoc.

Opiekun Samorządu