W sobotę 7 listopada 2015 r. 45 uczniów z klas III – VI Szkoły podstawowej im. Janusza Korczaka w Lubniewicach wybrało się pod opieką pań: Marii Jęchorek, Katarzyny Kosmalskiej i Wiolety Pietkiewicz do Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego ,,Słowianka” w Gorzowie Wlkp. Zjeżdżalnie, jacuzzi, bicze wodne i basen – to atrakcje, z których korzystaliśmy podczas 2 godzinnego pobytu na ,,Słowiance”. Był to bardzo atrakcyjny i ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu i wspólnej zabawy z rówieśnikami. W drodze powrotnej dzieliliśmy się wrażeniami z basenu. Emocji było sporo. Czas, który tam spędziliśmy był świetną zabawą dla wszystkich. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia taka wycieczka i powtórzymy ją w niedługim czasie.

Autor: Maria Jęchorek